DealMaker

İş
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AMMYY

DealMaker indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

B2B prensibini benimseyen ve e-ticaret ekosisteminde kullanıcı ve şirketleri birbirine bağlayan DealMaker ile online ticarette yepyeni bir dönem başlıyor.

Eşleşme prensibini benimseyen bu uygulama sayesinde uygulamayı kullanıcılar ile işletmeler birbiri ile dünyanın dört bir yanından eşleşebiliyor. Belirli bir amaca hizmet eden ve dünya genelindeki işletmeleri takip ederek etkinliklere katılmak isteyenlere hitap eden uygulama, tek bir uygulama üzerinden tüm ihtiyaçları karşılayabilmektedir. Eşleşmelerde ise kabul edenler, onayda bekleyenler ya da reddedilenler gibi pek çok farklı sekme altında durumu takip edebilen işletmeler böylece online ticarette yeni fırsatlar yaratarak, farklı iş ortaklıkları kurabiliyor.

Uygulamaya giriş yapıldığı andan itibaren işletmeye özel bir profilin oluşturulması gerekiyor. Ardından alt sekmedeki eşleşmeler ile kullanıcılar uygulama üzerinden arama yapabiliyor. Arama bölümü, kategoriler ve mesajlar gibi pek çok farklı alt sayfası bulunan uygulama, bildirim sistemi sayesinde de son gelişmeleri kullanıcılara aktarıyor.

DealMaker indir

Özel takvim sayesinde kullanıcıların etkinlik takvimi yapabilmesi ve takvime kendi etkinliklerini eklemesi de mümkün. E-Commerce Forum Etkinliği kapsamında düzenlenen uygulama resmi uygulama olduğundan dolayı mevcut sistemde yapılan tüm değişiklikler ve yenilikler de uygulamaya kademeli bir şekilde ekleniyor. Android işletim sistemlerinde desteklenen uygulamayı Android cihazlarınıza Dealmaker indir adımlarını takip ederek hemen indirebilir ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Telefon numarası ile kolay bir şekilde kayıt olabilecek kullanıcılar, sistemde kayıtlı olan telefon numaralarını kullanabilir.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

DealMaker indir